Opposite Lock

Opposite Lock dla Java

Darmowe wyścigi 3D przez Bluetooth

Opposite Lock to darmowe wyścigi samochodowe dla telefonów wyposażonych w technologię java. Do wyboru kierowcy, samochody oraz różne tryby gry.W Opposite Lock można wybrać tryb jazdy (trening, wyścigi lub jazda na czas) oraz odpowiedniego kierowce... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Różne tryby gry
  • Mozliwość grania przez Bluetooth
  • Dużo opcji

Wady

  • Słabe efekty akustyczne

Bardzo dobry
8

Opposite Lock to darmowe wyścigi samochodowe dla telefonów wyposażonych w technologię java. Do wyboru kierowcy, samochody oraz różne tryby gry.

W Opposite Lock można wybrać tryb jazdy (trening, wyścigi lub jazda na czas) oraz odpowiedniego kierowce rajdowego i samochód. Ścigamy się na trzech trasach znajdujących się w Montrealu, Sztokholmie i Los Angeles. Można tez stworzyć własne trasy przy pomocy materiałów oferowanych przez autora na stronie domowej Opposite Lock.

Grafika i animacja 3D stoją na bardzo przyzwoitym poziomie a prawdziwym smaczkiem jest możliwość grania ośmiu zawodników poprzez Bluetooth. Niestety, odgłosy zderzeń nie są realistyczne a muzyka może denerwować. Na szczęście można ją wyłączyć w opcjach.

Opposite Lock to darmowe wyścigi dla prawdziwych koneserów szybkiej jazdy. Dobre trasy, trójwymiarowy świat oraz możliwość gry poprzez Bluetooth to największe zalety.

Najczęściej pobierane Wyścigi na java

Opposite Lock

Download

Opposite Lock 50108

Opinie użytkowników o Opposite Lock

Sponsorowany×